Zážitkové dárky

Nevíte, co darovat? Darujte zážitkové dárky. Jsou ideálním dárkem pro přátele, rodinu, k narozeninám, k výročí… Není lepší dárek než zážitkový. U nás máte možnost si vybrat z rozsáhlé nabídky zážitkových dárků. Najdete zde ty pravé zážitkové dárky pro každou příležitost. Tyto zážitkové dárky vždy překvapí a potěší.

Zážitkové dárky pro muže

Naprostá většina mužů má ráda adrenalin. Takovým mužům nabízíme zážitkové dárky, které jsou adrenalinové. Jistě jim udělá radost seskok padákem, automobilové zážitky, akční střelba a mnoho dalších. Jistě nepohrdnou různými masážemi, pivními koupelemi, lukostřelbou či golfem.

Na své si přijdou i milovníci jídla a piva. Pro ně jsou připraveny zážitkové dárky v podobě gurmánské večeře nebo kurzů vaření. Velmi oblíbené zážitkové dárky jsou pivní koupele a víkendy v pivních lázních, ty máme v různých částech republiky. Z naší široké nabídky zážitkových dárků si jistě vybere i ten nejnáročnější muž.

Zážitkové dárky pro ženy

U nás najdete spoustu dárků, které ženy zajímá. Každou ženu jistě potěší zážitkové dárky v podobě nejrůznějších masáží nebo relaxačních či víkendových pobytů. Pokud ženě darujete pivní koupele, jistě jí uděláte radost, protože pivní lázeň působí příznivě na pleť i vlasy.

Pokud má žena ráda adrenalin, můžete jí vybrat také adrenalinové zážitkové dárky. Není větší adrenalin než skočit Bungee Jumping nebo seskočit padákem.

Na své si přijdou také nastávající maminky i maminky s dětmi, pro které také nabízíme zážitkové dárky, jsou to masáže pro těhotné ženy a cvičení.