Zážitková agentura ESENNCE.cz

 

Jednou z našich nejznámějších zážitkových firem je společnost ESENNCE.cz. Stabilní firma na trhu je držitelem řady významných certifikátů (jako první zážitková agentura získala společnost Esennce certifikát APEK Certifikovaný obchod a dále je držitelem certifikátu „Ověřeno zákazníky“ a "Garance nákupu"). Kromě certifikátů získala agentura na zážitky Esennce také významná ocenění – například několik let po sobě 1. místo v prestižní soutěži Shop Roku. U zážitkové agentury Esennce.cz je samozřejmostí profesionální přístup a stoprocentní kvalita nabízených zážitků. Tato agentura na zážitky spolupracuje pouze s prověřenými a kvalitními poskytovateli zážitků. Tento fakt vám zaručuje, že během vašeho zážitku nedojde k žádným nepříjemným okolnostem, jež by negativně ovlivnily vaše vzpomínky.logo_Zazitky_jako_darek_10_2010 (300x116)

  Samotná nabídka zážitků od této agentury na zážitky, je opravdu velmi pestrá. Najdeme zde obrovské množství dárků adrenalinových, relaxačních, auto-moto, dárků spojených s létáním či luxusních zážitkových pobytů. Zážitková agentura Esennce také nezapomíná na skupiny, novomanžele či nastávající maminky. Ceny zážitků se odvíjí od jejich složitosti, délky či výjimečnosti. Základní zážitky vás vyjdou na několik stokorun, ty skutečně luxusní i na několik desítek tisíc korun. Objednávka zážitku se provádí přímo přes internetové stránky agentury na zážitky, kde jednoduše vyplníte objednávkový formulář a poté vám již bude certifikát na zážitek doručen přímo na adresu uvedenou ve formuláři. Další možností je telefonická objednávka a také osobní vyzvednutí certifikátu v sídle firmy.

Pokud si při výběru konkrétního zážitku nejste příliš jisti, zda vybíráte dobře, tak jistě přivítáte zvláštní možnost, kterou vám tato zážitková agentura nabízí. Touto možností je univerzální certifikát. Smysl tohoto univerzálního dárkového poukazu spočívá v tom, že dané osobě nedarujete přímo konkrétní zážitek, ale pouze univerzální poukaz, který lze vyměnit za jakýkoliv zážitek z nabídky. Univerzální poukazy jsou rozděleny do několika kategorií (bronzový, stříbrný, zlatý, platinový nebo královský poukaz). Každá kategorie má přiřazen určitý počet bodů (kredit) a tento počet bodů určuje, jak složitý zážitek můžete za daný certifikát mít. Záleží také pouze na dané osobě, zda certifikát vymění za jeden větší zážitek či dá přednost několika menším.