Škola bezpečné jízdy

Myslíte, že opravdu znáte vaše auto? Odpověď naleznete ve Škole smyku, kde se, za dohledu zkušených instruktorů, dostanete do krizových situací, které vás mohou potkat na silnicích.

Vždy připraven

Do nebezpečné situace se může dostat kdokoli z nás. Stačí chvíle nepozornosti nebo přecenění vlastních schopností a neštěstí je nasnadě. Jak se říká, štěstí přeje připraveným, a v tomto případě to platí dvojnásob. Škola bezpečné jízdy, která je otevřena na čtyřech místech České republiky, umožňuje řidičům vyzkoušet si, jak by se v krizové situaci zachovali a zároveň poskytuje i potřebné znalosti, jak celou událostí projít ve zdraví.

Kurz jako takový je rozdělen na dvě části. V první části teoretické se seznámíte s chováním vozidla v extrémních podmínkách a co v takové situaci správně dělat. Tyto znalosti si budete moci ověřit v praxi v druhé části kurzu, kde, spolu s instruktorem, nasednete do auta a vydáte se na autodrom. Tam si budete moci vyzkoušet brždění ve vysoké rychlosti, chování automobilu při jízdě ve sněhu či dešti nebo jak předcházet či úplně zamezit srážkám či kolizím.

Škola bezpečné jízdy jako dárek

Škola bezpečné jízdy je otevřena všem věkovým kategoriím bez ohledu na zkušenost. Kurz bezpečné jízdy není jenom osvětou, ale i skvělým adrenalinovým zážitkem. I v případě, že sami řidičský průkaz nevlastníte, můžete někomu ze svých bližních dát tento kurz jako originální dárek. Poukaz na něj obdržíte v luxusní dárkové krabičce, která obsahuje průvodní dopis se všemi informacemi a samotný poukaz na kurz. Po absolvování kurzu obdrží účastník na památku dárkový certifikát, který mu bude stále připomínat, že bezpečnost na silnicích se vyplácí.

Škola je otevřena na různých místech ČR, nejoblíbenější se nachází v Mostě, Příbrami, Sosnové a Vysokém Mýtě. Každý areál je specifický svým prostředím. Vyberte si pro vás ten nejbližší či nejzajímavější, nasedněte do vašeho vozu a vyrazte vstříc novým zážitkům!