Přemýšlíte o dárku od zážitkové agentury?

Let balónem, pivní lázně nebo řízení sporťáku patří mezi nejpopulárnější zážitky.  Co byste řekli takovému dárku? Dáváte také svým blízkým zážitkové dárky? Zážitky jako dárky jsou stále „in“ a není divu. Jak ale najít spolehlivou a osvědčenou agenturu, u které koupíte originální dárek s jistotou, že nešlapete vedle?  

Jak dobře koupit a neprohloupit

Nákup originálního dárku v podobě zážitku může být otázkou několika minut, ale také třeba několika hodin, když tápete, hledáte a ztrácíte se v množství nabídek. Nehledejte, netápejte a vsaďte na jistotu – vsaďte na přední a jednu z nejstarších zážitkových agentur – společnost ESENNCE, s.r.o.

Ne náhodou se stala tato agentura vítězem známé prestižní internetové soutěže českého internetu ShopRoku a to dokonce již popáté. I v letošním roce se ESENNCE.cz stala vítězem v kategorii Dárky a zážitky. Zároveň je také držitelem certifikátu „Ověřeno zákazníky“ a certifikátu „Garance nákupu“. To není reklamní trik, ani slogan, to je výsledek hodnocení několika desítek tisíc spokojených zákazníků.

Vyberte si zážitek

551_jizda_jeep

Na webových stránkách www.esennce.cz najdete snadno a velmi rychle to, co hledáte. Stačí vědět, že např. hledáte adrenalinový dárek pro svého muže a během okamžiku si můžete vybrat hned z několika nabídek. Dáte přednost rychlé jízdě v supersportu, praktické škole smyku nebo jízdě v tanku? Najdete zde i naprosto originální dárky – např. můžete darovat jednodenní pasení ovcí v krásné přírodě v Beskydech. Velmi oblíbený je i tzv. univerzální poukaz na zážitek podle výběru obdarovaného.

phoca_thumb_l__MG_6304_5_6_fused_

Zážitková agentura ESENNCE, s.r.o. je spolehlivým partnerem při výběru dárku, na který obdarovaný nezapomene. Podle hodnocení zákazníku poskytuje nejlepší služby zákaznického servisu a každou objednávku řeší rychle a přesto s individuálním přístupem.