Tipy na dárky pro muže

Hledáte jedinečný dárek pro muže, přítele, syna, tatínka? Či pro nějakého jiného pro vás důležitého muže? Nechte se inspirovat výběrem zážitků. Zážitkové agentury uspokojí touhy něžných romantiků, roztomilých hračičků i pořádných drsných chlapů. Z nabídky by si vybral každý, překvapte a potěšte obdarovaného dříve, než si zážitek objedná sám!

Milovníky pohodlí, vůní a chutí uhranou mistři kulinářských řemesel, kteří se nemohou dočkat přijet k němu domů a pochlubit se svým mistrovstvím v přípravě čaje nebo thajské kuchyně. Ti odvážnější se mohou nechat zapsat do kurzů přípravy sushi nebo kulinářského ateliéru Ola Kala. Skvělými dárky jsou gurmánské večeře na různých místech či unikátní pivní lázně, kde se nejen dobře najíte a napijete, ale navíc si odpočinete v originální pivní kupeli.

Zážitky uspokojí i adrenalinové nadšence, kteří se neobejdou bez rychlosti a rizika. Pro odvážné jsou v nabídce tandemové seskoky, bungee jumping s kienovou houpačkou nebo paragliding, pro ty ještě odvážnější novinku letošního roku flyboarding, podzemní dobrodružství nebo den S.W.A.T. výcviku.

Pro fanoušky motorů a vozidel či letadel všech možných druhů a typů nabízíme vše, po čem jejich srdce touží od jízdy tankem po tankodromu přes projížďku ve Ferrari na závodním okruhu a rallye až po akrobatické létání a let balonem. Perličkou je pak bagrování velkým silným bagrem.

A konečně pro věčné romantiky jsme přichystali splnění jejich dětských snů – pasení ovcí v nedotčené přírodě Beskyd či den strávený svozem komunálního odpadu v pozici hrdiny mnoha dětí, popeláře.

Náš tip: I muži mají své dny. Ten oficiální vychází na 19. Listopadu. Překvapte své blízké dárkem od nás!