Tandemový seskok padákem

Mezi nejvyhledávanějších adrenalinové zážitky je bezesporu seskok padákem. Darujte i vy tento zážitek a to navíc s jistotou v podobě tandem instruktora. Ano, tento tandemový seskok z výšky 4000 metrů s vámi absolvuje profesionální tandem instruktor, takže se nemusíte ničeho bát.

Zážitkové dárky

A na co všechno se můžete těšit? Během krátké instruktáže zjistíte vše důležité, dostanete kombinézu a speciální postroj pro seskok. Poté se letounem L-410 Turbolet vznesete do výšky 4000 metrů, která je potřebná k tandemovému seskoku. A pak již, připoutáni k tandempilotovi, absolvujete přibližně 50 vteřin volného pádu, následně (asi ve výšce 1500 metrů) tandempilot otevře padák a vy můžete vychutnávat až 6 minut nádherného letu a pocitu naprosté svobody. Tandemový seskok padákem si jistě budete chtít zopakovat. Dostanete dokonce možnost padák sami řídit. Nakonec pak s vámi tandempilot bezpečně přistane na zemi. Na závěr získáte certifikát o absolvování tandemového seskoku.

Vybírat můžete z různých lokalit, v Čechách Příbram, Kolín nebo Most, na Moravě Prostějov nebo Kunovice. Navíc, pokud budete skákat v Příbrami, dostanete speciální dárek – tričko s tandem motivem. Cena zážitku je přibližně čtyři tisíce korun.