Škola smyku Sosnová

Při řízení automobilu dokonale platí tvrzení, že zkušenosti jsou zkrátka nenahraditelné. V dnešní době jsou sice moderní vozy vybaveny nejrůznějšími elektronickými pomocníky, které mají zvýšit bezpečnost posádky, ale ani to neznamená, že nemůže nastat situace, při které bude i ta nejvyspělejší elektronika krátká. Ve škole smyku si se svím autem užijete opravdové zážitky. Školu smyku a další zážitky jako dárky vám přináší ahentura na zážitky Esennce.

skola_smyku_sosnova_5

A právě na výuku chování řidičů při nenadálých, extrémních situacích je zaměřen zážitek Škola smyku Sosnová. Součástí tohoto zážitku je jednodenní kurz, při kterém vás čeká jak teoretická, tak také především praktická výuka řízení vozu v krizových situacích, mezi které patří například smyk vozu na různých typech povrchů, slalom či trénink výhybného manévru. Po celou dobu kurzu vás bude mít na starosti profesionální instruktor, jehož rady vám značně pomohou při zvládání situací.

Zážitek Škola smyku Sosnová se odehrává ve speciálně upraveném areálu autodromu Sosnová, jehož součástí jsou plochy se speciálním kluzným povrchem, který je určen pro výuku ovládání vozu při smycích, plochy s klasickým asfaltovým povrchem a také aquaplanningová vana.

Škola smyku vám za jedno odpoledne dá tolik zkušeností, co byste v běžném provoze nezískali ani za několik dlouhých let strávených za volantem.