Nezapomenutelné víkendy

Chtěli byste si vyrazit na víkend? Nechce se vám nic plánovat ani zařizovat? Odevzdejte se do rukou profesionálů, vyberte pro sebe a své blízké ten správný zážitek a vyrazte na jeden z víkendů, které nabízí zážitková agentura. 

Kde vás čeká ta nejlepší relaxace? Přeci v pivních lázních! Vyzkoušejte relaxační víkend v pivních lázních. Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm, to je přátelská atmosféra a originální zdraví navracející procedury. Koupel v horkém pivu s vysokým obsahem pivovarských kvasnic a bylinných extraktů, detoxikační zábal, masáž zad a závěrečná relaxace na lůžku. Během procedur budete mít možnost neomezené konzumace výtečného piva. Ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu vám dopřeje komfortní zázemí. A nezapomeňte si udělat čas na návštěvu slavného místního skanzenu.

Potřebujete si pořádně odpočinout? Dodat tělu i mysli potřebnou energii? Vyrazte na Luxusní wellness víkend v Krkonoších. V moderním hotelu vás čeká úžasné wellness centrum a v něm masáže zad a šíje, medová masáž, perličková koupel či vířivka. K tomu neomezený vstup do bazénu, sauny a whirlpoolu po celou dobu pobytu. Vynikající hotelová restaurace. Za okny krásná a uklidňující příroda, vybízející k výletům, na lyžích, na kole či pěšky. Ideální dárek pro všechny, kdo si zaslouží všestrannou péči.

Hledáte jedinečný dárek pro svou drahou polovičku? Obdarujte ji nezapomenutelnou romantickou nocí v Náchodě. V krásném severočeském městečku na vás čeká příjemný hotel s wellness centrem - masáže, sauna, krytý bazén, vířivka, pěstící zábaly a šikovné ruce vizážisty. v restauraci si vychutnáte romantickou večeři při svíčkách. A pokud si budete chtít zpestřit program výletem po okolí, nabízí se hned několik lákavých cílů - Babiččino údolí, Adršpašsko-teplické skály, zámek Kuks nebo ZOO Dvůr Králové. Romantická noc v Náchodě neuškodí žádnému vztahu.

Rádi byste strávili víkend v klidu a pohodlí, přesto plný dojmů a nových zážitků? Zvolte pohodový víkend pro dva v Praze a poznejte, že i v hlavním městě se dá uniknout ruchu a shonu. Luxusní hotel nedaleko historického centra vám zaručí dokonalý komfort - moderní pokoje s koupelnou, hotelové fitness centrum, drink a kytice na uvítanou a na pokoji láhev sektu. Lístky na MHD na celý víkend - a můžete poznávat krásy Pražského hradu, Národní galerie, Botanické zahrady, ZOO Praha, Křižíkovy fontány, letenských sadů či Stromovky. Po výletě vám určitě přijde k chuti voucher do luxusní restaurace v hodnotě 750 Kč.