Jízda ve ferrari

Přáli jste si někdy svést se v závodním autě? Máte rádi sportovní vozy nebo sháníte originální automobilový zážitek pro své blízké? Pak je zážitek Jízda ve Ferrari přesně to pravé. Jízdou ve Ferrari uděláte radost muži, ale i ženě. Jízda ve Ferrari – to je auto snů a tajné přání mužů.

Po příjezdu na místo se zaregistrujete a předložíte zážitkový certifikát. Poté usednete do speciálního vozidla, ve kterém si cvičně projedete trasu. Následně usednete do Ferrari se zkušeným instruktorem, který Vás seznámí s vozem.  Pak už Vás čeká jízda, můžete řídit vy nebo necháte instruktora, aby s Vámi trasu projel. Záleží na Vás, jak se rozhodnete! Každého klienta na okruhu, který je dlouhý 1950 m, čeká 4x zrychlování, 4x brzdění a 4x zatáčení. Na závěr této jízdy získáte památkové foto z jízdy a z vozidla.

Jízda ve Ferrari je podmíněna věkem, klientovi musí být 18 let a musí mít platný řidičský průkaz.

Adrenalinový zážitek Jízda ve Ferrari nabízíme podle počtu kol, 1, 3, 5 a 8 kol. Jízdy ve Ferrari probíhají od dubna do října v lokalitě Příbram - Dlouhá Lhota u Dobříše.

Ferrari, to není jen auto. Ferrari, to jsou emoce! A silný zážitek z jízdy budete mít i vy! Jízda ve Ferrari patří mezi vyhledávané zážitkové dárky. Pokud chcete někomu splnit sen, můžete jízdu darovat formou dárkového certifikátu.