Jízda Hummerem Praha

Obyvatelé Prahy a Pražského okolí slyšte! Agentura na zážitky ESENNCE. CZ pro Vás připravila skvělý zážitek pod názvem Jízda Hummerem Praha. Pokud Vy, co čtete tento článek, jste z Prahy, a jste příznivcem adrenalinových sportů a hlavně legendárních terénních vozů Hummer, je tento zážitek přímo pro Vás. Co můžete čekat od tohoto parádního zážitku? Jedinečnou možnost jízdyv Hummeru, konkrétné Hummer auto s oficiálním názvem Hummer H2.

Jízda Hummerem Praha, zkráceně Hummer Praha, nepojednává o obyčejném svezení se v tomto legendárním terénním voze Hummer H2, ale přímo o možnosti usednout za volant tohoto obřího 6 tun vážícího vozu. Pokud máte obavy, že by se jízda odehrávala v hustém městském provozu, tak se obáváte zbytečně. Pro  Hummer auto je zde totiž připravena speciálně upravená vrásčitá trať, při které si můžete vyzkoušet, co vše Hummer H2 dokáže. Jak takovéto Hummer zážitky lze získat? Úplně jednoduše, stačí pouze navštívit internetové stránky společnosti esennce.cz a zakoupit si zde dárkový poukaz Hummer. Cena za Hummer poukaz není nikterak vysoká, takže klidně můžete tento Hummer poukaz věnovat i svým známým jako dárek k narozeninám, vánocům anebo Vašim známým novomanželům jako svatební dar.

Jízda Hummerem H2

Jízda v Hummeru zahrnuje kompletní seznámení s vozem před Vaší 45 minut dlouhou jízdou. Abyste mohli využít jízdy v Hummeru stačí Vám vzít si sebou platný řidičský průkaz. Jet ve voze Hummer H2 ovšem nemusíte sami. Další vlastností, kterou nabízí Hummer poukaz je totiž možnost vzít si sebou další dva spolucestující, kteří s Vámi mohou přímo z vozu sdílet ten skvělý pocit, který nabízí Hummer jízda. Jistě uznáte, že takový Hummer dárek je jistě originálním řešením jak se vyhnout problému kterým je otázka: Co mám koupit za dárek?. Nejste-li obyvatelem Prahy ale bydlíte li na druhé straně republiky tak nezoufejte. Jízda Hummerem je k dispozici také na Ostravsku, kde tento zážitek také můžete využít. Zakoupit tento dárkový poukaz Hummer můžete také na stránkách esennce.cz, pod dotazem Jízda Hummerem Olomouc. Tímto přejeme všem příznivcům Hummer vozů příjemnou zábavu při jízdě s našimi Hummer zážitky.