Firemní dárky

Pokud vaše firma právě dokončila významný projekt a vy byste rádi ocenili své zaměstnance nějakým výjimečným a originálním dárkem, můžete si vybrat z široké nabídky zážitků. Zážitek je tím nejlepším dárkem k jakékoliv příležitosti, protože vzpomínka na něj jen tak nevybledne.

Dárků v podobě zážitků, které můžete pro své zaměstnance vybrat je celá řada - od chvil naplněných adrenalinem a napětím až k okamžikům plným klidného odpočinku například při klidné vzduchoplavbě v koši horkovzdušného balónu. Výběr záleží pouze na vás a na preferencích vašich zaměstnanců.

Zážitky jako dárky pro zaměstnance jsou nejen příjemnou odměnou, ale také nenuceným způsobem, jak stmelit pracovní kolektiv lidí, kteří se znají pouze z firemního prostředí.

Řada zážitků se hodí také  jako dárky pro obchodní partnery. Zapomeňte na všední večeře a láhve vína, pořiďte svým obchodním partnerům dárek, který zaručí, že na spolupráci s vámi jen tak nezapomenou.

Pokud nevíte co z bohaté nabídky zážitků by potěšilo zrovna vaše zaměstnance či obchodní partnery, můžete jim namísto konkrétního výběru raději darovat dárkové poukazy, a tím i možnost vlastní volby. Ať už preferují klidnější zážitky a odpočinek či momenty naplněné adrenalinem, určitě si z řady nabízených možností vyberou.

Při výběru vhodného zážitku můžete popustit uzdu své fantazii, nabídka je doopravdy bohatá. Své zaměstnance můžete poslat například na den naplnění akcí, při kterém si vyzkouší bitvu s paintballovými zbraněmi v lese i jízdu v terénní čtyřkolce Yammaha. Dále jim můžete darovat celý den strávený na letišti, kde si zaměstnanci vyzkouší kromě jiného také seskok padákem, pilotování letadla na leteckém simulátoru a budou mít také možnost prohlédnout si okolní krajinu při vyhlídkovém letu. Pro klidnější kolektiv můžete vybrat dárek z řady odpočinkových akcí - například firemní masáže, nebo výlet do pivovaru, spojený s jeho prohlídkou.

Zážitky jsou oblíbeným dárkem především díky jejich originalitě a také pro vzpomínky, které po sobě zanechají.