Ferrari 360 Modena F1 na jeden den

Vozy Ferrari byly odjakživa velkým snem nejednoho muže. Všechny modely, které vznikají v továrně Ferrari, mají společných hned několik znaků. Jsou rychlé, silné, jejich zvuk sám o sobě prudce zrychluje tep a především, každý vůz značky Ferrari byl odjakživa pastvou pro oči. A těmto parametrům se nevymyká ani vůz Ferrari 360 Modena F1, který teď může být snadno váš na celý jeden den!

Právě takovou možnost vám nyní nabízí jedinečný zážitek, který zahrnuje pronájem tohoto jedinečného supersportovního vozu na 24 hodin. Vůz vám bude bezplatně přistaven s plnou nádrží kdekoliv na území Prahy (nebo za příplatek kdekoliv v ČR). Před tím, než bude tento vůz svěřen jen do vašich rukou, absolvujete jeho prohlídku a budou vám vysvětleny všechny podrobnosti o tomto italském zázraku.

Půjčení vozu Ferrari 360 Modena F1, začíná 1. dubna a končí 31. října.

Kdo nechce s Ferrari do města, ale rovnou na závodní okruh, má šanci. Novinka v nabídce agentury na zážitky ESENNCE.CZ pod názvem Jízda ve Ferrari na okruhu je přesně pro vás.

Díky tomuto zážitku od zážitkové agentury ESENNCE si mohou nezapomenutelné chvíle plné adrenalinu a vzrušení dopřát za zlomek ceny také ti, jimž by šetření na podobný vůz zabralo ještě několik příštích životů. Jízda ve Ferrari Modena může být vaše, nebo ji můžete darovat formou dárkového poukazu. Všechny informace najdete na stránkách agentury na zážitky, Esennce.cz