Zážitkové dárky

Hledáte inspiraci čím obdarovat muže či ženu? Jestliže vlastní řidičský průkaz, tak máme pro Vás tip – darujte zážitkové dárky, například škola smyku. Tento dárek je velmi praktický, nevšední a zároveň poučný, kdy obdarovaný má příležet se zdokonalit v řízení auta. Vyzkoušejte si, co všechno dokážete a zároveň jak se zachováte za různých klimatických podmínek a jiných nepříjemných situací na silnici.

Škola bezpečné jízdy

Škola bezpečné jízdy

Škola smyku se skládá z teoretické a praktické části. Praktická část se koná v učebně, kdy spolu s vyškoleným instruktorem se seznámíte s pravidly techniky jízdy spolu s reakcemi v krizových situacích. Dozvíte se zde taky fyzikální zásady, jak působí odstředivé síly na vozidlo a jiné užitečné rady jak se chovat za takových podmínek.
Praktická část se již koná na speciálně upraveném povrchu pod dohledem instruktorů ve svém vozidle (pokud nemáte svůj vlastní automobil, je možnost i pronájmu). Během praktické části máte možnost si již na „vlastní kůži“ vyzkoušet např.: vyhýbací manévr, brzdění, neotáčivý smyk a jiné podobné prvky, dále si vyzkoušíte chování svého vozidla při různých rychlostech.

Po absolvování zážitku škola smyku se jistě budete na silnících cítit bezpečně a zároveň budete vědět jak se zachovat při krizové situaci. Zážitkové dárky jsou vhodné pro různé příležitosti – Vánoce, narozeniny, svátek a jiné příležitosti. Tento nevšední zážitek Škola smyku vykouzlí jistě každému usměv na tváři.