Škola smyku Most

Slýcháváme o tom denně – stovky autodopravních nehod, desítky zraněných a bohužel i ztráty na životech. Ve většině případů lze ovšem těmto nepříjemným situacím zabránit – stačí znát dobře nejen pravidla silničního provozu, ale také chování automobilu v extrémních podmínkách. Říkáte, že i Vy byste se chtěli obohatit o nové poznatky a zkušenosti v oblasti řízení automobilu? Škola smyku Most vás naučí vše potřebné.

Škola smyku

Kurzy, které vedou zkušení a proškolení instruktoři, Vás naučí, jak se chovat v nepředvídatelných situacích, které Vás mohou na českých silnicích potkat. Po teoretické přípravě, kde si osvěžíte poznatky z autoškoly a proberete základní zásady techniky jízdy, Vás čeká praktická část – jízda po kluzných plochách, aquaplaningová dráha, ostřikování ploch, měření rychlostí. Závěrem je předáván certifikát, který dokládá Vaši účast v kurzu škola smyku.

Absolvování školy smyku v Mostě Vás připraví na výjimečné, nepředvídatelné a nebezpečné situace, které se mohou při cestování automobilem přihodit každému z nás.

A proto neváhejte – osvědčenou firmou, kde můžete školu smyku v Mostě zakoupit, je zážitková agentura Esennce, která již několik let sbírá ocenění za kvalitu služeb a spokojenost zákazníků. Buďte připraveni, zkušenosti ze školy smyku jsou opravdu k nezaplacení a nikdy nevíte, kdy Vám ochrání zdraví či život.