Pivní lázně Tábor

Rádi byste vyrazili do pivních lázní a nevíte, které si zvolit? Máme pro Vás tip na Pivní lázně Tábor. Nacházejí se přímo v areálu bývalého pivovaru, což jen umocní netradiční atmosféru. Přijeďte do Tábora a nechte se rozmazlovat.


Proč pivní lázně Jižní Čechy

Jižní Čechy jsou velmi krásné již sami o sobě. Co takhle tady ještě zažít skvělý relax v podobě odpočinku v pivní lázni, po které následuje uvolňující masáž. Po procházce nádherným historickým městem Tábor se můžete nechat oddávat příjemné slasti. Pivní lázně Vás nejen skvěle naladí ale také zbaví všeho stresu.

Pivní lázně Dvořák

Hotel Dvořák je jediný čtyřhvězdičkový hotel v Táboře, který se nachází přímo v budově pivovaru. K hotelu patří nejen vlastní parkoviště ale také nové wellness centrum. Po příjezdu Vás zde přivítá přátelská atmosféra, ve které tu strávíte nadcházející dny. Celá procedura se skládá z návštěvy bazénu, ve kterém si uvolníte a zahřejete svaly. Pak přijde na řadu samotná pivní koupel, při které máte možnost pivo také konzumovat. Po koupeli na Vás již čeká příjemný odpočinek na lůžku s ovesnou slámou. Během procedury Vám jistě vyhládne, proto máte připraveno v místní restauraci speciální pivní menu.

Pivní lázně od firmy ESENNCE

Na stránkách firmy ESENNCE určitě najdete to co hledáte. Ze široké nabídky pivních lázní si vyberete podle Vašich požadavků ty pravé. ESENNCE je zárukou kvality a nabízené zážitky odpovídají skutečnosti, proto budete jistě spokojeni a rádi se v budoucnu vrátíte.