Let balónem Brno

Když máte příležitost obdarovat někoho ze svých blízkých, chcete hlavně splnit svou společenskou povinnost? Prostě naplnit to, co se od Vás očekává? Nebo chcete obdarovaného opravdu potěšit? Chcete mu skutečně dát najevo, že Vám na něm záleží? Chcete dát víc, než musíte? A co takhle přestat darovat věci.? Darujte zážitkový dárek! Jsme specialisté na naplňování snů. Buďte jimi i Vy a vyplňte sen někomu ze svých blízkých. Zážitky od nás umějí být nezapomenutelným dárkem pro každého, kdo jen jednou o něčem snil.

Jedním z pradávných snů člověka je umět létat a podívat se na známá místa ze zcela nového úhlu pohledu. Být volný jako pták a mít možnost pozorovat dění na zemi s nadhledem. Poznat známá místa zcela jinak. Velmi romantickou možností jak tento sen naplnit je let balónem. Vzneste se nad své dosavadní obzory a nechte se unášet větrem nad místy, která máte rádi. Let balónem Brno Vám předvede jihomoravskou metropoli v celé své kráse jako město zasazené do překrásné krajiny jihu Moravy. Jak asi vypadá Špilberk z nadhledu? Najdete z výšky všechna místa, která znáte? Zažijete romantiku vzdušné plavby i dobrodružství při přistání. Stanete se opravdovými vzduchoplavci. Po přistání Vás čeká slavnostní křest a přijetí mezi vzduchoplavce. Jako připomínku jedinečného dne Vám pilot předá i pamětní list jako připomínku Vašeho prvního letu.

Let balónem Brno Vám dodáme v dárkovém balení s osobním dopisem a s věnováním dle Vašeho výběru tak, abyste obdarovaného potěšili a překvapili hned při předání. Hoďte za hlavu stres, spojený s vybíráním tuctových, nezajímavých věcí. Darujte radost. Objednejte si u nás let balónem a dejte svému blízkému možnost zažít něco, na co bude vzpomínat jako na jeden z nejkrásnějších a nejoriginálnějších dárků, co kdy dostal.